Destek    Blog    devadeva53@gmail.com     +90 506 621 1221

Yardım

Yardım

 - İlan Sayfası Reklam Banner larına ve Anasayfa Slider Kısmına Firmanızın Tanıtımını yapabilir  Yada İlan  Verebilirsiniz. Daha Çok Müşterinin Size Ulaşmasını Sağlayabilirsiniz.

- Unutmayın , Görünürseniz Tanınırsınz.Tanınırsanız Aranırsınız.

- Firma yada ilanınızı herhangi bir Firma yada ilan rehberine kaydetmiş olmanızdan ziyade,Firma yada İlanınızın Aranılan Kategoride,Arama motorlarında ilk sayfalarda Görünüyor olması önemlidir.

- Bu işler Para Harcamak, Bilgi ve Emek İster..

- İlan Sayfasında Firmanızın yada İlanınızın Tanıtımını Yaptırdığınızda İlan Sitesi Aşağıda Linkleri Verilen Sitelerden Firma yada İlanınıza tamamen ücretsiz destek ve link vererek zirvede olmanız için çaba gösterir.

ÖRNEK :

Firmanız, İstanbul ili Ümraniye ilçesi Tantavi Mahallesinde bir lokanta olsun...

- Yemek siparişi verecek olan bir müşteri genellikle arama motorlarına 

"tantavi yemek siparişi"     diye arattırır.Genellikle  karşısına ilk  çıkanlardan birini tıklar ve tercihini yapar.

- Firma yada ilanlarınıza destek verebileceğimiz, Firma yada İlanlarınızı Ekleyebileceğiniz diğer sitelerimizin adları ve linkleri aşağıda verilmiştir.

- Faydalı olması dileklerimizle....Bol kazançlar dileriz... GSM :  +90 506 621 1221

REKLAM KANALI

İLAN SAYFASI

TÜRKİYE REHBERİ

TÜRKİYE FİRMA LİSTESİ

TÜRKİYE FİRMA REHBERİ

SÜPER FİRMA REHBERİ

SÜPER FİRMA LİSTESİ

EMLAK İLANLARI

İLAN SİTESİ


ilansayfasi.org'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilansayfasi.org hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.